’t Scheur / Koggehaven2025-07-06T13:48:36+02:00

Ondernemersvereniging IKV – ’t Scheur/Koggehaven

In elk gebied heeft het Ondernemersfonds één vaste samenwerkingspartner: een ondernemers- of winkeliersvereniging, oftewel de GGO (Gebiedsgebonden Organisatie).

Op dit bedrijventerrein is dat Ondernemersvereniging IKV – ’t Scheur/Koggehaven.

Deze vereniging heeft een enthousiast en daadkrachtig bestuur. Duurzaamheid en veiligheid staan bij hen hoog op de agenda. Zij hebben hun trekkingsrecht onder andere gebruikt voor het aanleggen van camerabewaking, terreinbewakingen het plaatsen van AED’s.

Heb je een goed idee voor een gezamenlijk project of wil je meebeslissen over het trekkingsrecht in dit gebied? Neem dan contact met het bestuur op. Zij organiseren jaarlijks in september een vergadering voor alle bedrijven op bedrijventerrein ’t Scheur Koggehaven.

Samen maken we impact

ondernemersfonds bestuur 't scheur - koffehaven

Ondernemersvereniging IKV 't Scheur/Koggehaven

Vlnr: Irena Kornek, Caspar van Leeuwen, Berry Zonneveld, Victor van den Berg en Peter Poot.

ondernemersfonds bestuur 't scheur - koffehaven

Ondernemersvereniging IKV 't Scheur/Koggehaven

Vlnr: Irena Kornek, Caspar van Leeuwen, Berry Zonneveld, Victor van den Berg en Peter Poot.

Bestuur

Berry Zonneveld – voorzitter
Caspar van Leeuwen – secretaris
Cor Stigter – penningmeester
Irena Kornek
Peter Poot

Inspiratie voor jouw initiatief

Ontdek inspirerende projecten die Vlaardingen versterken op het gebied van duurzaamheid, veiligheid en gebiedsaankleding. Van winkelstraten tot bedrijventerreinen – start iets moois voor jouw omgeving!

Nieuws over het gebied: 't Scheur /Koggehaven

Ga naar de bovenkant